skarabeus napisał(a):

Dlaczego nie można oczekiwać zbyt wiele po takiej przerwie?
Zapomniał jak się gra w piłkę? Nie był w treningu i nie ma kondycji? Musi ją odbudować?
Smieszą mnie takie teksty " nie można oczekiwać zbyt wiele, bo się nie łapał do najlepszego klubu w PL." Tak samo jak mityczna presja, która wiąże nogi. To nie presja wiąże nogi, ale zaniedbania na wielu frontach piłkarskiego rzemiosła i funkcjonowania klubu.
|
Inaczej, ja bym się nie nastawiał że będzie od razu liderem. Wymagać trzeba, bo bierze za to pieniądze (o ile do nas trafi).
Tym bardziej po kontuzji która mu się przydarzyła. Niby wyleczona (choć nie zdziwię się jak dalej ja odczuwa), ale od 1 września nie może znaleźć klubu. Kontuzja podobna (o ile nie taka sama), jaka miał Sadlok w Ruchu zanim do nas trafił. To się bardzo ciężko leczy.
Ciekaw jestem w jakiej jest formie fizycznej.