Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91157
Stary 09.12.2022, 09:00
Dlaczego nie można oczekiwać zbyt wiele po takiej przerwie?
Zapomniał jak się gra w piłkę? Nie był w treningu i nie ma kondycji? Musi ją odbudować?

Smieszą mnie takie teksty " nie można oczekiwać zbyt wiele, bo się nie łapał do najlepszego klubu w PL." Tak samo jak mityczna presja, która wiąże nogi. To nie presja wiąże nogi, ale zaniedbania na wielu frontach piłkarskiego rzemiosła i funkcjonowania klubu.
Odpowiedz cytując