|
Dlaczego nie można oczekiwać zbyt wiele po takiej przerwie?
Zapomniał jak się gra w piłkę? Nie był w treningu i nie ma kondycji? Musi ją odbudować?
Smieszą mnie takie teksty " nie można oczekiwać zbyt wiele, bo się nie łapał do najlepszego klubu w PL." Tak samo jak mityczna presja, która wiąże nogi. To nie presja wiąże nogi, ale zaniedbania na wielu frontach piłkarskiego rzemiosła i funkcjonowania klubu.
|