Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91156
Stary 09.12.2022, 08:38
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To byłoby wzmocnienie. Solidny pomocnik.
Tutaj mamy pewien paradoks

Z jednej strony solidny gracz Rakowa który na pewno się mocno ceni. A dziw że chce grać w 1 lidze, ale być może chce się odbudować i jeśli Wisła nie awansuje to zostanie z nami max do lipca 2023

Z drugiej strony
Sezon : 22/23 - 93 min na boisku
21/22 - 338 min

Casus Urygi

Nie można zbyt wiele oczekiwać po tak długiej przerwie
Odpowiedz cytując