Ogryzek napisał(a):

|
To byłoby wzmocnienie. Solidny pomocnik.
|
Tutaj mamy pewien paradoks
Z jednej strony solidny gracz Rakowa który na pewno się mocno ceni. A dziw że chce grać w 1 lidze, ale być może chce się odbudować i jeśli Wisła nie awansuje to zostanie z nami max do lipca 2023
Z drugiej strony
Sezon : 22/23 - 93 min na boisku
21/22 - 338 min
Casus Urygi
Nie można zbyt wiele oczekiwać po tak długiej przerwie