Smyrgu napisał(a):

|
Gdyby to nie były publiczne pieniądze czyli nas wszystkich podatników, które wydaje się dosyć łątwo, decyzja byłaby tylko jedna....rownamy z ziemią do zera...obiekt archaiczny , nieracjonalny , niefunkcjonalny z epoki kamienia łupanego.Igrzyska i ta modernizacja robią temu miejscu i możliwością paradoksalnie dużą krzywde...na całkiem długi czas.
|
Gdyby to nie były publiczne pieniądze to pewnie byśmy tu nie pisali bo inwestor za włożoną przez siebie kasę chciałby żeby było jak najlepiej i pilnowałby postępów sam albo przez delegowanego człowieka.