Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22023
Stary 08.12.2022, 17:21
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
Gdyby to nie były publiczne pieniądze czyli nas wszystkich podatników, które wydaje się dosyć łątwo, decyzja byłaby tylko jedna....rownamy z ziemią do zera...obiekt archaiczny , nieracjonalny , niefunkcjonalny z epoki kamienia łupanego.Igrzyska i ta modernizacja robią temu miejscu i możliwością paradoksalnie dużą krzywde...na całkiem długi czas.
Gdyby to nie były publiczne pieniądze to pewnie byśmy tu nie pisali bo inwestor za włożoną przez siebie kasę chciałby żeby było jak najlepiej i pilnowałby postępów sam albo przez delegowanego człowieka.
Odpowiedz cytując