Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WiateritoTSW
Member
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj
Offline
#
91152
08.12.2022, 11:05
A nawet bardzo dobry. Już jednego pomocnika z przeszłością w Rakowie sprowadziliśmy. Drużyna skończyła źle, ale on niekoniecznie. Mam dobre przeczucia po prostu co do Igora
WiateritoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiateritoTSW
Znajdź inne posty napisane przez WiateritoTSW