Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4570
Stary 07.12.2022, 19:29
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Moja odpowiedź w kontekście wpisu kolegi Asa, który wyżej ceni bałkańskich dziadów od naszych własnych. A czy grali u nas gorzej niż potrafią? Nie wiem, nie oglądam ligi słowackiej, bośniackiej itp. liczy się dla mnie tylko ich popisy w Wiśle.
To było napisane trochę prześmiewczo , ale jak się patrzy na Plewke, Gruszkowskiego czy Szota , jest to ten sam poziom szrotu co bałkański.
Odpowiedz cytując