doktor granat napisał(a):

|
Moja odpowiedź w kontekście wpisu kolegi Asa, który wyżej ceni bałkańskich dziadów od naszych własnych. A czy grali u nas gorzej niż potrafią? Nie wiem, nie oglądam ligi słowackiej, bośniackiej itp. liczy się dla mnie tylko ich popisy w Wiśle.
|
To było napisane trochę prześmiewczo , ale jak się patrzy na Plewke, Gruszkowskiego czy Szota , jest to ten sam poziom szrotu co bałkański.