|
Rynek hiszpański wydrenowany? Dobre sobie.
Czy to rok temu, czy to za 2 lata to dalej będzie:
80 klubie na trzecim poziomie rozgrywkowym, czyli ok 2000 zawodników
360 klubów na czwartym poziomie rozgrywkowym czyli ok 9000 zawodników
To są wymówki dla kogoś kto z jakiś powód nie zna tego rynku lub nie ma tam kontaktów.
Jako klub polskiej 1 ligi (2 poziomu) nie powinniśmy gardzić zawodnikami z 3 czy nawet 4 poziomu w Hiszpanii (jeśli mówimy o najlepszych zawodnikach).
(Liczac średnio w kadrze 25 głów).
|