Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91132
Stary 06.12.2022, 09:01
Armin napisał(a):Wyświetl post
Fernandez odchodzi do Widzewa. Tak przynajmniej piszą na 90minut.pl
Przyjście Kiko daje mocny sygnał że z nami zostanie. Wszakże to dobrzy znajomi.

Szykuje nam się kolejna kolonia hiszpańska która poprzednio... była strzałem w 10. Można pytać skąd będą na to pieniążki, ale llonch czy Carlitos nawet po przyjeździe do PL nie zarabiali kokosów.

Teraz będąc jeszcze półkę niżej to 3 i 4 ligowi Hiszpanie będą w naszym zasięgu finansowym. Wtedy jednak sporo Hiszpanów przyszło bezpośrednio z zaplecza La liga (Cuesta, Imaz, Basha, Velez, Perez i chyba Gonzalez)

W oko Ramireza raczej nie ma co się bać. Oglądał ciągle nasze spotkania więc wie jakich piłkarzy potrzebujemy.

Ciekawy i dobry ruch. Jedyny minus to ogromna bariera komunikacyjna.

Bądź co bądź Junco miał opanowany angielski, polski i co oczywiste hiszpański.

Kiko jak wiemy tylko hiszpański.
Odpowiedz cytując