Armin napisał(a):

|
Fernandez odchodzi do Widzewa. Tak przynajmniej piszą na 90minut.pl
|
Przyjście Kiko daje mocny sygnał że z nami zostanie. Wszakże to dobrzy znajomi.
Szykuje nam się kolejna kolonia hiszpańska która poprzednio... była strzałem w 10. Można pytać skąd będą na to pieniążki, ale llonch czy Carlitos nawet po przyjeździe do PL nie zarabiali kokosów.
Teraz będąc jeszcze półkę niżej to 3 i 4 ligowi Hiszpanie będą w naszym zasięgu finansowym. Wtedy jednak sporo Hiszpanów przyszło bezpośrednio z zaplecza La liga (Cuesta, Imaz, Basha, Velez, Perez i chyba Gonzalez)
W oko Ramireza raczej nie ma co się bać. Oglądał ciągle nasze spotkania więc wie jakich piłkarzy potrzebujemy.
Ciekawy i dobry ruch. Jedyny minus to ogromna bariera komunikacyjna.
Bądź co bądź Junco miał opanowany angielski, polski i co oczywiste hiszpański.
Kiko jak wiemy tylko hiszpański.