Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 05.12.2022, 21:09
nero napisał(a):Wyświetl post
Takie .......enie o szopenie. Dzięki grze tych ludzi, inni ludzie zarabiają pieniądze, zatem nie widzę żadnych powodów dla których mają oni grać w tym miejscu dla idei.
Warto przy tej okazji przypomnieć, że dodatkowo PZPN zabiera im (legalnie) praktycznie wszystkie prawa marketingowe związane z występowaniem w reprezentacji i kosi na tym ogromną kasę, więc coś jednak im się należy.
Odpowiedz cytując