nero napisał(a):

|
Takie .......enie o szopenie. Dzięki grze tych ludzi, inni ludzie zarabiają pieniądze, zatem nie widzę żadnych powodów dla których mają oni grać w tym miejscu dla idei.
|
Warto przy tej okazji przypomnieć, że dodatkowo PZPN zabiera im (legalnie) praktycznie wszystkie prawa marketingowe związane z występowaniem w reprezentacji i kosi na tym ogromną kasę, więc coś jednak im się należy.