stary dziad napisał(a):

|
Trollu z KAŁU ŻYci ulepiony , to jest forum kibiców Wisły a nie miłośników kodziarstwa , Jaruzelskiego i Kiszczaka (największych zbrodniarzy w dziejach Polski) oraz Urbana ( człowieka który nienawidził Polaków i wszystkiego co kojarzyło się z polskością)
|
Że Koalik niepotrzebnie politykę wrzuca to jedno, ale wnioskując po Twoich wypowiedziach, to tylko przypomne, że Twój Wódz z Kiszczakiem to się akurat waflował
