Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91127
Stary 05.12.2022, 21:03
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Trollu z KAŁU ŻYci ulepiony , to jest forum kibiców Wisły a nie miłośników kodziarstwa , Jaruzelskiego i Kiszczaka (największych zbrodniarzy w dziejach Polski) oraz Urbana ( człowieka który nienawidził Polaków i wszystkiego co kojarzyło się z polskością)
Że Koalik niepotrzebnie politykę wrzuca to jedno, ale wnioskując po Twoich wypowiedziach, to tylko przypomne, że Twój Wódz z Kiszczakiem to się akurat waflował
Odpowiedz cytując