Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Zubin
Member
Od: 02.2011
Skąd: Dzielnica V
Offline
#
2709
05.12.2022, 13:06
Lekko szyderczy filmik
https://www.youtube.com/watch?v=S81BtBXiwhE
ɐɪʌoɔɐɹɔ.
Nasze stadiony , nasze zasady !
http://www.youtube.com/watch?v=CgX7G...xpOo9kGcf23YLo
- Bogowie Trybun
Zubin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zubin
Znajdź inne posty napisane przez Zubin