Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 05.12.2022, 12:34
Kiwior popełnia błędy, bo ma jeszcze niewielkie doświadczenie.
Najbardziej obawiałem się na tym mundialu, że zagra wieczny jonasz - Bednarek.
Trzecią bramkę straciliśmy gdy Kiwiora już nie było, ale był jonasz.
Drugą gdy wszedł Bielik i Zalewski.
Nic nie mam do tych dwóch, ale byli pod formą. Natomiast mam uczulenie na Bednarka.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując