Temat
:
Wiślackie rozmowy o mundialu
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
177
04.12.2022, 22:17
KOALIK
napisał(a):
Brawo Lewy!
Piękny wywiad po meczu.
Trudno się gra przy takiej defensywnej taktyce polegającej na antyfutbolu jak przy wujku Jurku i Czesławie 711.
Lewy, załatw nam trenera!
Lewy w tym turnieju był jeszcze gorszy od Michniewicza
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82