Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91121
Stary 04.12.2022, 18:31
Armin napisał(a):Wyświetl post
Finanse są w kiepskim stanie. Jedynym zawodnikiem za którego można by wziąć te 3 banki jest Fernandez. Teraz kazdy grosz jest na wagę złota. Szans na awans wielkich nie ma dlatego trzeba ratować finanse klubu.
te banki to my juz brali za lisa , murzyna czy el midi dudi - wiec niech lepiej nasi nieudacznicy juz nie licza tych "baniek"
Odpowiedz cytując