Armin napisał(a):

|
Finanse są w kiepskim stanie. Jedynym zawodnikiem za którego można by wziąć te 3 banki jest Fernandez. Teraz kazdy grosz jest na wagę złota. Szans na awans wielkich nie ma dlatego trzeba ratować finanse klubu.
|
te banki to my juz brali za lisa , murzyna czy el midi dudi - wiec niech lepiej nasi nieudacznicy juz nie licza tych "baniek"