|
Weź tylko pod uwagę, że Kiko miał do zdobycia określona ilość punktów do zdobycia aby nie stracić posady. I nie wiadomo jakby to wyglądało jakby trenował bez ciągłego noża na gardle. Co nie zmienia faktu ze graliśmy mocno asekuracyjnie i kiepsko się to oglądało. Ale takiego Carillo z chęcią bym zobaczył na Reymonta. Bo Wdowczyk to już chyba za stary.
|