|
Czas na to "widowisko". Obstawiam spokojne 0 : 3, pełną kontrolę Francuzów i nasz 1 celny strzał. Pytanie co dalej... oby jednak ten prezes otaczający się gangsterami zatrudnił kogoś normalnego z zagranicy(pieniądze podobno są, skoro Andrei miał zarabiać 3 mln euro u nas).
|