Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
91117
04.12.2022, 01:14
Finanse są w kiepskim stanie. Jedynym zawodnikiem za którego można by wziąć te 3 banki jest Fernandez. Teraz kazdy grosz jest na wagę złota. Szans na awans wielkich nie ma dlatego trzeba ratować finanse klubu.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin