|
Niech do niektórych wreszcie dojdzie, że planem na ten sezon było jakoś to będzie, no i nie ma innej opcji niż awans, a pion sportowy to jedna osoba - wiślacki Sir Alex - JERZY BRZĘCZEK. No gdzieś tam w tle był niby "skaut" Paweł Brożek (a jakże, legenda), ale to bardziej w sferze wyobraźni.
No i ten pion w pewnym momencie podał się do dymisji. A prezes leczył łokieć tenisisty. A oprócz tego mamy długi.
Kapujecie? Czy jeszcze to rozpisać jakoś?
|