Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91115
Stary 03.12.2022, 00:37
Niech do niektórych wreszcie dojdzie, że planem na ten sezon było jakoś to będzie, no i nie ma innej opcji niż awans, a pion sportowy to jedna osoba - wiślacki Sir Alex - JERZY BRZĘCZEK. No gdzieś tam w tle był niby "skaut" Paweł Brożek (a jakże, legenda), ale to bardziej w sferze wyobraźni.


No i ten pion w pewnym momencie podał się do dymisji. A prezes leczył łokieć tenisisty. A oprócz tego mamy długi.


Kapujecie? Czy jeszcze to rozpisać jakoś?
Odpowiedz cytując