Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91111
Stary 02.12.2022, 19:16
1. Jesteśmy golasami z długiem - kto, ile i czym (Lipskiemu czy/i temu drugiemu ) zapłaci?
2. Nie chce go Widzew czyli koniecznie powinniśmy go brać bo na pewno jest dobry.
3. Już pomijając pkt 1 i 2 nasz klub jest doskonale znany z pozyskiwania w 100 procentach potrzebnych nowych graczy, a sztab trenerski z wykorzystywania 100% potencjału pozyskiwanych piłkarzy.
Dajcie z nim spokój, nawet jak jakimś cudem tu przyjdzie to i tak się połamie albo będzie się tylko ośmieszał jak prawie wszyscy pozostali. Najpierw trener, który gdzieś już udowodnił, że ma oko do piłkarzy i potrafi ich rozwijać, potem ściąganie kopaczy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 02.12.2022 o godz. 19:24.
Odpowiedz cytując