Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91109
Stary 02.12.2022, 16:31
Szneka,

zapewne dlatego, ze Wisle w obecnej konfiguracji, nadal brakuje kilku milionow do tego, aby ukonczyc sezon.

Byc moze tez dlatego, ze niedlugo klub moze byc sprzedany i kiedy prowadzi sie powazna rozmowe na temat sprzedazy klubu, to nie kontraktuje sie nowych graczy.
Odpowiedz cytując