|
Szneka,
zapewne dlatego, ze Wisle w obecnej konfiguracji, nadal brakuje kilku milionow do tego, aby ukonczyc sezon.
Byc moze tez dlatego, ze niedlugo klub moze byc sprzedany i kiedy prowadzi sie powazna rozmowe na temat sprzedazy klubu, to nie kontraktuje sie nowych graczy.
|