Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WiateritoTSW
Member
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj
Offline
#
91108
02.12.2022, 12:55
Bo zapewne Wieczystą stać na pensje, nas już niekoniecznie. Chyba że z którejś zejdziemy
WiateritoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiateritoTSW
Znajdź inne posty napisane przez WiateritoTSW