|
Odnoszę wrażenie, że piszący w tym wątku utracili kontakt z rzeczywistością.
Ludzie, my walczymy o przetrwanie, na razie poprzez dosypanie hajsu prawdopodobnie uda się otrzymać licencję, ale kadra będzie odchudzana, by nie powstawała kolejna dziura finansowa. Nikt nie będzie się napinał na iluzoryczny już w tym momencie awans, bo grozi to całkowitą niewypłacalnością i IV ligą od zera jako nowy podmiot.
|