|
Jeśli ktoś w klubie liczy na Jakuba oraz Zdenka to powinien odstawić substancje na czas podejmowania decyzji odnośnie składu na kolejną rundę. Zdenek nie powinien się tu w ogóle znaleźć a Jakub powinien się zająć czymś innym niż marzenia o powrocie. Alan jeszcze może nam coś dać.
|