WiateritoTSW napisał(a):

|
Poza Sapałą mamy kogoś na celowniku? Choć nawet w Igora wątpie.
|
Ondrasek Uryga Błaszczykowski, na nich liczą bardziej niż na transfery
Pewnie przyjdzie ktoś do środa + jakiś no name zza granicy, ciężko się spodziewać wielu transferów przy tak tragicznej sytuacji budżetowej + przeplaconej kadrze 1 drużyny