Wyświetl pojedynczy post
WiateritoTSW
Member
 
 
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 02.12.2022, 09:39
Obowiązkiem było wyjście z grupy dla mnie, nie mam żadnych oczekiwań względem meczu z Francją, ale chyba każdy przyzna, że fajnie byłoby wygrać, prawda?
Odpowiedz cytując