Temat
:
Wiślackie rozmowy o mundialu
Wyświetl pojedynczy post
WiateritoTSW
Member
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj
Offline
#
146
02.12.2022, 09:39
Obowiązkiem było wyjście z grupy dla mnie, nie mam żadnych oczekiwań względem meczu z Francją, ale chyba każdy przyzna, że fajnie byłoby wygrać, prawda?
WiateritoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiateritoTSW
Znajdź inne posty napisane przez WiateritoTSW