Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 02.12.2022, 01:59
Lewandowski to akurat 100% naszej ofensywy na tym turnieju. Jedyny pozytywny akcent, jeśli bierzemy formacje ataku i pomocy. W pierwszym meczu karny to wyłącznie jego zasługa, wcześniej 100% sytuacja stworzona Kamińskiemu(kapitalne prostopadłe podanie na sam na sam), a także groźna główka w pierwszej połowie. W drugim asysta do Zielińskiego i gol(też wyłącznie jego zasługa, bo to on założył pressing i odebrał piłkę stoperowi). Minusy to słaba skuteczność, ale przy takim stylu gry...

Aaa i Lewandowski to nasz najbardziej pracujący piłkarz na tym turnieju... blisko 32 kilometry w trzech spotkaniach. Raczej niespotykane, zwłaszcza kiedy gramy na dwóch defensywnych pomocników, którzy powinni ZAPIERDALAĆ i w każdym spotkaniu notować 12-13 przebiegniętych kilometrów.
Odpowiedz cytując