Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 01.12.2022, 18:51
Z tego co pamiętam, to ja odnośnie Brzęczka w zasadzie się nie wypowiadałem. Skoro jednak twierdzisz, że było inaczej, to znajdź jakieś moje wychwalające Brzęczka wypowiedzi - śmiało!
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.12.2022 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując