Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 01.12.2022, 17:43
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem z Arabią zagramy dwoma napastnikami bo trzeba to wygrać i to wysoko żeby mieć jakieś szanse na awans różnicą bramek. Bo moim zdaniem porażka argentyny jest wypadkiem przy pracy, a w dwóch kolejnych meczach zleją i Meksyk i nas więc w rezultacie i tak awansują.
A dalej może być tak, że arg i fra dojdą do finału (to możliwe bo są w różnych połówkach) i tzw. opinia publiczna ogłosi, że nasz występ na mś był udany bo ulegliśmy tylko finalistom
Odpowiedz cytując