doktor granat napisał(a):

|
Moim zdaniem z Arabią zagramy dwoma napastnikami bo trzeba to wygrać i to wysoko żeby mieć jakieś szanse na awans różnicą bramek. Bo moim zdaniem porażka argentyny jest wypadkiem przy pracy, a w dwóch kolejnych meczach zleją i Meksyk i nas więc w rezultacie i tak awansują.
|
A dalej może być tak, że arg i fra dojdą do finału (to możliwe bo są w różnych połówkach) i tzw. opinia publiczna ogłosi, że nasz występ na mś był udany bo ulegliśmy tylko finalistom
