ciacho napisał(a):

|
Nie znacie się. Ta fantastyczna praca Jerzego Brzęczka w końcu zaprocentuje. Może będzie to w 2 lidze, może w 3, ale jak już ruszymy w górę to nie zapominajcie dzięki komu.
|
Myślę że gdy już nie będzie zawodników którzy mieli kontakt z Jerzym B