tomasz_19 napisał(a):

|
Do wzmocnienia na już jest środek pola, skrzydłowy i lewy obrońca. Jeśli przyjdą jakościowi piłkarze to może uda się jeszcze wywalczyć awans. Trzeba też liczyć na powrót kontuzjowanych Ondrasek, Uryga i Kuba... jeśli będą zdrowi to będą wzmocnieniem. Aha... i koniecznie zatrzymać Fernandeza!
|
czasami naprawdę lepiej siedzieć cicho, niż .......ić takie banały