Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91098
Stary 01.12.2022, 13:49
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Do wzmocnienia na już jest środek pola, skrzydłowy i lewy obrońca. Jeśli przyjdą jakościowi piłkarze to może uda się jeszcze wywalczyć awans. Trzeba też liczyć na powrót kontuzjowanych Ondrasek, Uryga i Kuba... jeśli będą zdrowi to będą wzmocnieniem. Aha... i koniecznie zatrzymać Fernandeza!
czasami naprawdę lepiej siedzieć cicho, niż .......ić takie banały
Odpowiedz cytując