|
Dawid miał wykonać tytaniczną, niesamowitą pracę. Jurek podobnie. Jarek chwali się od czterech lat w mediach, że cały czas ciężko pracuje na rzecz Wisły. Tomek twierdzi, że gdyby nie on, to Wisła byłaby w czwartej lidze. Do tego ciągle zadowoleni aktywiści, którzy twierdzą, że też wykonali ciężką pracę.
Efekt?
Najgorsza sytuacja w historii Wisły.
To nie mówią ludzie z lidera Ekstraklasy Rakowa, tylko ludzie z dziesiątego zespołu w pierwszej lidze, czyli dwudziestego ósmego zespołu w Polsce.
Pamiętam jak na oficjalnych mediach Wisły dziękowano Jurkowi i Dawidowi.
Tu fajny towar musi chodzić. Kolumbia, Ekwador?
Kółko wzajemnej adoracji, które od 2016 r. doprowadziło Wisłę do ruiny, bo wcześniej Marzena z ekipą też mieli wykonywać fantastyczną pracę.
Sami pracusie w tej Wiśle.
Wszędzie gwiazdorzą, chwalą się i co?
A w rzeczywistości ...., .... I kamieni kupa w wersji znacznie rozszerzonej.
Z Jerzym Brzęczkiem - z największym błaznem w historii.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.12.2022 o godz. 13:42.
|