Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1570
Stary 01.12.2022, 13:34
Dawid miał wykonać tytaniczną, niesamowitą pracę. Jurek podobnie. Jarek chwali się od czterech lat w mediach, że cały czas ciężko pracuje na rzecz Wisły. Tomek twierdzi, że gdyby nie on, to Wisła byłaby w czwartej lidze. Do tego ciągle zadowoleni aktywiści, którzy twierdzą, że też wykonali ciężką pracę.

Efekt?

Najgorsza sytuacja w historii Wisły.

To nie mówią ludzie z lidera Ekstraklasy Rakowa, tylko ludzie z dziesiątego zespołu w pierwszej lidze, czyli dwudziestego ósmego zespołu w Polsce.

Pamiętam jak na oficjalnych mediach Wisły dziękowano Jurkowi i Dawidowi.

Tu fajny towar musi chodzić. Kolumbia, Ekwador?

Kółko wzajemnej adoracji, które od 2016 r. doprowadziło Wisłę do ruiny, bo wcześniej Marzena z ekipą też mieli wykonywać fantastyczną pracę.

Sami pracusie w tej Wiśle.

Wszędzie gwiazdorzą, chwalą się i co?

A w rzeczywistości ...., .... I kamieni kupa w wersji znacznie rozszerzonej.

Z Jerzym Brzęczkiem - z największym błaznem w historii.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.12.2022 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując