Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
Od: 05.2013
Offline
#
91095
01.12.2022, 11:22
Uryga długa przerwa, i dwaj emeryci po przejściach wzmocnieniami? Przecież Zdenek już oddychał rękawami a o Kubie też się mówiło żeby pozostał w klubie tylko w jednej roli
ital
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ital
Znajdź inne posty napisane przez ital