Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 01.12.2022, 11:12
Po co w ogóle grał wczoraj Lewandowski?
Też mógłbym całe spotkanie przestać na połowie Argentyny. Może nawet bym się przespał.

Tu nie chodzi o to, że Argentyna grała tak kosmiczny futbol, że nie dało się przeprowadzić żadnego sensownego ataku czy zdominować środka.
Takie było założenie - stoimy w okopach i czekamy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując