|
Do wzmocnienia na już jest środek pola, skrzydłowy i lewy obrońca. Jeśli przyjdą jakościowi piłkarze to może uda się jeszcze wywalczyć awans. Trzeba też liczyć na powrót kontuzjowanych Ondrasek, Uryga i Kuba... jeśli będą zdrowi to będą wzmocnieniem. Aha... i koniecznie zatrzymać Fernandeza!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|