Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

z majcy jestes chujowy , czy po prostu zasad nie rozumiesz ?
po tym golu arabii mielismy juz spokoj
|
Weź im powiedz w tym zamkniętym zakładzie żeby ci w ciągu dnia ten kaftan na trochę dłużej zdejmowali i wypuszczali z tego zamkniętego pomieszczenia. Miałbyś trochę więcej czasu na ogarnięcie rzeczywistości, a tak to to co się odezwiesz, to z każdym kolejnym razem coraz głupiej.
Mówię ci. Zagadaj do nich. Może nawet zasady awansu z grupy MŚ zrozumiesz, bo zasad interpunkcji i języka polskiego to raczej nie.