Temat
:
Wiślackie rozmowy o mundialu
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
11
30.11.2022, 22:52
azor
napisał(a):
Nie dawała - Meksyk musiałby strzelić 2
Bzdura. Meksyk miałby 3:3, my 2:2, więc wszedlby Meksyk. A w mediach i na stadionie zapanowało jakieś zbiorowe ogłupienie po bramce dla Arabii.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 30.11.2022 o godz. 22:55.
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho