Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2022, 22:52
azor napisał(a):Wyświetl post
Nie dawała - Meksyk musiałby strzelić 2
Bzdura. Meksyk miałby 3:3, my 2:2, więc wszedlby Meksyk. A w mediach i na stadionie zapanowało jakieś zbiorowe ogłupienie po bramce dla Arabii.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 30.11.2022 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując