Patryko napisał(a):

Wraz z rozpoczęciem przez drużynę przerwy świąteczno-noworocznej (2 grudnia 2022 roku) szeregi sztabu szkoleniowego Wisły Kraków opuści Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.
Papa, nikt nie będzie tęsknił raczej. Kolejny po-Brzęczkowy chwast wyrwany.
|
Bardzo zabawne, a jak Sobol nabawi się kontuzji łokcia na tenisie to kto mu go wyleczy?!