Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91091
Stary 29.11.2022, 20:21
Dlaczego (moim zdaniem) duże środki są niezbędne?
Bo bez pionu sportowego widzę tylko dwie opcje na potencjalnie (bo pewności nigdy nie ma) udane transfery:
- kupno sprawdzonych już w PL solidnych wyrobników (a tacy kosztują i nie są generalnie bezrobotni)
- kupno kilku wagonów zawodników "z przypadku" i liczenie na statystykę
Jeśli mielibyśmy budować na szybko od zera sztab sportowy oparty na uznanych nazwiskach (są takie na rynku w ogóle dostępne?) to jedynie dużą kasą można by ich skusić do dołączenia do tak ryzykownego projektu ...
Oczywiście cuda też się zdarzają (może ktoś z naszych akurat rozegra sezon życia i pociągnie grę), ale my obecnie potrzebujemy ich kumulacji.
Odpowiedz cytując