Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4532
Stary 29.11.2022, 18:26
Co rozumiesz przez "zostanie"? Przestał być pracownikiem, udziałowcem nadal jest (on i jego wspólnik), przynajmniej nic nie słyszałem by ktoś od niego odkupił udziały (tym bardziej, że oni ich za "złotówkę" z pewnością nie odstąpią).
Odpowiedz cytując