Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 29.11.2022, 11:56
Ja osobiście od początku miałem mieszane uczucia, Płock pod jego wodzą nie grał nic spektakularnego, reprezentacja wiadomo "mina Roberta przy pytaniu o taktykę na mecz z Włochami" mówiła wszystko jaki to kaliber trenera.
Nawet rozmawiając z kumplem, który mieszka w Płocku i jest kibicem tamtejszej Wisły, na jego zapewnienia, że Brzęczek nas poukłada i utrzyma odpowiedziałem mu, że ja to raczej marnie widzę.
Ale! Mimo wszystko wolałem Brzęczka, z którym był jakiś cień szansy na poprawę stylu gry, niż jakiegoś trenerskiego troglodytę Ojrzyńskiego, przy którym ciąg zdarzeń, jaki nastąpi w klubie po jego zatrudnieniu, można określić w dniu podpisania z nim kontraktu: prymitywna, defensywna gra bez wyników, która prędzej czy później kończy się rozwiązaniem kontraktu.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując