wiesniak842 napisał(a):

Jesli bylbys choc troszeczke bystry to przeczytalbys tez wpis Obiego pod tym tweetem, w ktorym zaznacza, ze socios jest poza tym i nie musialbys marnowac swojego cennego czasu na pierdowpisy tutaj na forum.
Juz pomijam fakt, ze wpisu Coglina chyba tez nie zrozumiales.
|
Wystarczy trochę pogrzebać w nie tak dalej historii, wrócić do czasów gdy trwała kadencja Obi i był w klubie pewien człowiek, stary znajomy Kuby z mętna przeszłością. Jadczak też pisał o tym w swojej książce.
Przypuszczam że o tej osobie mówił Obi. Choć jej już w klubie nie ma.
Dorabianie innych historii w tym wplatywanie w to wątku socios jest kuriozalne.