Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1557
Stary 29.11.2022, 10:51



powiem wam że mam ogromny absmak , po tym jak ten człowiek zaliczył największa porażke trenerską w swoim życiu że tak sobie tam bryluje jak gdyby nigdy nic

troche to mi przypomina nieskręspowane wizyty Miśka w galeriach na shoppingu tudzież kawusia na ryneczku
Odpowiedz cytując