Naprawdę niektórzy są bardzo naiwni jak myślą, że w światku kibicowskim WSH rozumiane jako miśki, zielaki, bakstery i spółka to zostali pogonieni, bo kasę z klubu wynosili
Oni zostali pogonieni, bo się rozjebali, stali się "sześćdziesiątkami". Tylko tyle i aż tyle, ot zmiana warty.
A resztę to już chyba samemu sobie można dopowiedzieć, stare kontakty przecież nie umarły, życie nie znosi próżni
