|
Nie problem w tym kto wiedzial i co tylko kto mogl cos zrobic, a rzecz w tym, ze nikt nie mogl zrobic nic, bo albo sie bal, ze skonczy z ucieta konczyna, na dnie na Zakrzowku itp
Przeciez jakby ci troglodyci byli troche madrzejsi i mniej zachlanni na kase to mozliwe, ze dalej by rzadzili klubem.
|