|
Ja tam nie wiem z kim latał, ale skoro nadal trzyma się z takimi tuzami jak łukasz Kwaśniewski, to raczej święty nie był. I nadal uważam że będąc w SKWK w 2016 doskonale wiedział m.in o tym że Wisła SA płaci de facto haracz w postaci 2zl od sprzedanego biletu
|