Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4517
Stary 28.11.2022, 21:19
SKWK akurat robilo na Wisle duzo dobrego wiec samo bycie w stowarzyszeniu nie jest zadnym powodem do wstydu. Problem w tym kto przejal w nim wladze i nim kierowal, jak to sie potoczylo, podobnie zreszta jak w samym klubie.
Odpowiedz cytując