skarabeus napisał(a):

Widocznie Coglin nie zrozumiał postu Koalika, bo tam słowa nie ma o Socios.
Uwielbiam posty, kiedy ktos komus tlumaczy, ze czegos nie zrozumial, podczas, gdy sam nie lapie rzeczy podstawowych.
To jedziemy z podstawami.
1) Z jakimi bandytami mialby wspolpracowac JB, o ktorych wspomina Obi?
2) Jaki wplyw bandyci maja na klub?
3) Mamy do czynienia z Sharkami 2.0?
4) Czy wycofanie sie w ostatnich miesiacach Krolewskiego i Jazdzynskiego mialy z tym zwiazek?
Na razie tyle. Jak zlapiesz to pogadamy dalej.
|
Doczytaj lepiej post KOAILIKA, bo jest w nim mowa o sociosach. Reszty nie chce mi sie tlumaczyc. Polecam powrocic do czasow gry Kuby w Wisle i tego z kim sie zadawal.