Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4514
Stary 28.11.2022, 20:11
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Widocznie Coglin nie zrozumiał postu Koalika, bo tam słowa nie ma o Socios.
Uwielbiam posty, kiedy ktos komus tlumaczy, ze czegos nie zrozumial, podczas, gdy sam nie lapie rzeczy podstawowych.



To jedziemy z podstawami.



1) Z jakimi bandytami mialby wspolpracowac JB, o ktorych wspomina Obi?
2) Jaki wplyw bandyci maja na klub?

3) Mamy do czynienia z Sharkami 2.0?

4) Czy wycofanie sie w ostatnich miesiacach Krolewskiego i Jazdzynskiego mialy z tym zwiazek?

Na razie tyle. Jak zlapiesz to pogadamy dalej.
Doczytaj lepiej post KOAILIKA, bo jest w nim mowa o sociosach. Reszty nie chce mi sie tlumaczyc. Polecam powrocic do czasow gry Kuby w Wisle i tego z kim sie zadawal.
Odpowiedz cytując