|
Jesli bylbys choc troszeczke bystry to przeczytalbys tez wpis Obiego pod tym tweetem, w ktorym zaznacza, ze socios jest poza tym i nie musialbys marnowac swojego cennego czasu na pierdowpisy tutaj na forum.
Juz pomijam fakt, ze wpisu Coglina chyba tez nie zrozumiales.
|