MaLk napisał(a):

Tak jak pisałem, stałem na z góry przegranej pozycji w tym zakładzie, bo między tym, z czym dyskutowałem a tym, co zaproponowałeś w zakładzie był pewien rozdźwięk, na dodatek (brak) umiejętności osób zarządzających przygotowaniem tego sezonu okazał się być większy niż najwięksi pesymiści sądzili. I to niezależnie od tego, czy weryfikacja będzie wg mojej czy Twojej wersji. Zakładu oczywiście dotrzymam, ale pro forma zaczekajmy na jakąś formę potwierdzenia słów TJ
|
Myślisz, że mógł kłamać?
Ale OK. Poczekajmy. Wydaje się, że jeśli zrobią połowę z tych 21, czyli 10,5 do grudnia to nawet drastyczne cięcia nie pozwolą zejść poniżej 5,5 w drugim półroczu, więc jestem niestety raczej „spokojny” o wynik.